Služby

 

Autowellness - Dopřejte i Vašemu autu péči! Službu šetrného, ekologického a zároveň efektivního ručního mytí naleznete v podzemních garážích OC FUTURUM. Rezervace (doporučujeme na přesný čas) na telefonním čísle 720 602 602 nebo na emailu futurum@auto-wellness.cz.

Info stánek – Hostesky na informační stánku umístěném u eskalátorů Vám poskytnou rady a potřebné informace týkající se našeho OC.

Parkování zdarma - OC FUTURUM nabízí zdarma 1 900 parkovacích míst včetně podzemního parkování. Pro automobily LPG / CNG je možno parkovat na venkovních parkovištích kolem OC mimo podzemních garáží.

Parkování pro rodiny s dětmi - Pro rodiny máme ve FUTURU vyhrazené parkovací místa v podzemních garážích v blízkosti vchodu do centra. Místa jsou barevně označena s piktogramy maminky a tatínka s kočárkem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a výtah pro jednoduchý přístup z podzemních garáží přímo do obchodní galerie.

Dobíjecí stanice pro mobily – Službu ChargeBox ZDARMA můžete kdykoliv využít, zejména když potřebujete akutně dobít mobil, tablet nebo třeba fotoaparát. Dle typu vašeho zařízení vyberete příslušnou schránku a po zastrčení dobíjecího kabelu se váš telefon či fotoaparát bude zdarma dobíjet.

Kopírování - Potřebujete-li akutně okopírovat formát A4 ( černobíle, barevně, jednostraně i oboustraně), naleznete tuto službu v jednotce Papirnictví+ nebo Comfor Stores.

Venkovní zahrádka

Dobré krejčovství
V jednotce Levi's Store naleznete odbornou pomoc, kde vám ochotně opraví vaše oděvy.

Odborný servis počítačů
v jednotce COMFOR Vám proškolený personál pomůže s:

neváhejte a využíjte těchto služeb.

Ostatní služby - Kromě nakupování a zábavy nabízíme široké spektrum služeb, které Vám umožní pod jednou střechou nabídnou řešení. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a strávili příjemné chvíle.