CIAO DI MAXTARA

MÓDA

CIAO DI MAXTARA
CIAO DI MAXTARACIAO DI MAXTARA

Společnost MaxTara se již 15let řadí mezi přední prodejce klasické pánské módy v ČR. V naší nabídce lze nalézt jinde nevídaný výběr pánských obleků, košilí, kravat a dalších oděvních doplňků. Veškeré nabízené zboží spojuje důraz na kvalitu materiálu a střihu, vše samozřejmě s přihlédnutím k aktuálním módním trendům. Stejně jako v oblasti pánských obleků, tak i v oblasti košilí platí, že nabídka je rozdělena do 2 kategorií. V první se nachází produkty Business style až Black Tie, ve druhé pak spíše produkty Fashion style.

Většina látek i hotových výrobků má svůj původ v Itálii. Obleky jsou vyráběny z vysoce jakostní vlny, často s příměsí Lycry, košile z egyptské dlouhovlákné ručně sklízené bavlny a kravaty z toho nejjemnějšího hedvábí. Opasky jsou vyráběny z kvalitních kůží a doplňky jako jsou opaskové spony i manžetové knoflíčky z chirurgické oceli, nezřídka kombinované s polodrahokamy.

Většina pánských obleků, košil, kravat a dalších oděvních doplňků je vyráběna a nabízena pod labelem CiAO di MaxTara, který je chráněnou značkou společnosti MaxTara.

V naší nabídce lze nalézt jak večerní šaty, tak i koktejlové, plesové, business i denní. Co se střihů týče, k dostání jsou střihy A - Linie, Empire, Princess a Mermaid. Většina látek i hotových výrobků má svůj původ v Itálii. Suroviny pak pochází z míst, která jsou obecně považována za ta vůbec nejlepší. Šaty jsou vyráběny z vysoce jakostních materiálů a jejich střihy jsou přivedeny k dokonalosti.

Dámské šaty jsou vyráběny a nabízeny pod labelem CiAO di MaxTara, který je chráněnou značkou společnosti MaxTara. Mimo tyto produkty lze v nabídce též najít hedvábné šátky MAXTARA a kabelky GALLIANO.

Telefon 720 042 748
Otevírací doba
Zpět na seznam obchodů