Kariéra

Nabídka práce

ASISTENT/KA PRODEJE

Do naší prodejny John Garfield přijmeme ASISTENTA/KU PRODEJE.

Více informací na prodejně John Garfield v OC FUTURUM Ostrava.

Pracovní nabídka

Česká společnost patřící mezi rozhodující firmy v oblasti výroby a prodeje outdoorového a sportovního oblečení, obuvi a doplňků - ALPINE PRO - přijme pro tuto prodejnu pracovníky na pozici Zástupce vedoucí, pokladní.

Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC.

Nástup: ihned

POKLADNÍK/BRIGÁDNÍK

Do obchodu s elektronikou DATART přijmeme ihned lidi na pozici POKLADNÍK/BRIGÁDNÍK. Více informací na prodejně DATART v OC FUTURUM Ostrava.

PRODAVAČKA

Do naší prodejny SUCHÉ PLODY v OC Futurum přijmeme zkušenou prodavačku na zkrácený úvazek, nejlépe důchodkyni. Více informací na tel. čísle 774 103 040. Těšíme se na Vás.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ; DEKORATÉR

Řekni ANO novým výzvám!

Máš rád rychlé tempo a nedokážeš si sám sebe představit v kanceláři? Je pro tebe stejně jednoduché říct někomu že vypadá skvěle, stejně jako doporučit vhodnější styl? Očekáváš, že ti zaměstnavatel nabídne dobře definovaný motivační systém, výhody a dobrou pracovní atmosféru?

Na naší prodejnu hledáme tu správnou osobu na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ a na pozici DEKORATÉR.

PRACUJ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV A PŘIHLAŠ SE NA WWW.HM.COM/CAREER

ASITENT/KA PRODEJE

Staňte se součástí prodejny ZDRAVÁ PROMĚNA. Do naší prodejny přijmeme ASISTENTA/KU PRODEJE. Více informací Vám poskytneme na telefonním čísle 732 193 290 nebo nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu info@zdravapromena.cz