Kariéra

Nabídka práce

H&M

Pro naši prodejnu hledáme DEKORATÉRA a PRODEJNÍHO PORADCE. Bližší info na prodejně.

ORSAY

Přijmeme prodavačku na krácený úvazek (15 hodin/týden) od 1.6.2017
Bližší info na prodejně nebo na adrese 359.shop@orsay.com

Dále přijmeme prodavačku na zkrácený úvazek (20 hodin/týden) od 1.7 do 30.9.2017. Své životopisy zasílejte prosím na e-mail 359.shop@orsay.com nebo přímo na naši prodejnu.

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU: PRODAVAČKA / PRODAVAČ

Společnost zabývající se prodejem značkové jeansové módy-MAVI, VIGOSS

Popis pozice:
Přijmeme prodavačku/prodavače pro značkovou prodejnu MAVI JEANS

Požadujeme:
Praxe v oboru min 5 let, profesionalita, flexibilita, spolehlivost, pracovní nasazení.

Nabízíme:
Dobré platové podmínky, práce ve značkovém obchodě, pracovní ohodnocení a možnost osobního růstu.

Datum nástupu: KVĚTEN/ČERVEN 2017

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: výuční nebo maturitní

Název firmy: MAVI JEANS
Kontaktní osoba: ANDREA Fialová ANDÓDI, jednatelka společnosti

V případě zájmu zanechejte svůj životopis na prodejně.

Wok Food

Přijmeme pomocného kuchaře. Bližší info na tel. 605 202 725

Zdravá proměna

Přijmeme asistentku prodeje. Bližší info na tel. 732 193 290 nebo prostřednictvím adresy info@zdravapromena.cz

Grand Optical

Hledáme OPTOMETRISTY. Bližší info na prodejně.

HM

Přijmeme prodejního poradce a dekoratéra. Bližší info na prodejně.

Don Pealo

Přijmeme prodavačku. Více informací na naší prodejně.

Royal Prostějov

Přijmeme pro tuto prodejnu brigádnici. O bližší info zažádejte na prodejně.

Erotic City

Přijmeme prodavačku. Bližší info na prodejně.

ProSpánek

Přijmeme do naší pobočky nové zaměstnance. O bližší info si zažádejte u nás na prodejně.

Sušené plody

Přijmeme prodavačku na zkrácený úvazek, nejlépe důchodkyni. Volejte na číslo 774 103 040

Přijmeme prodavačku pro prodejnu Route66

Nástup červen/červenec - životopisy prosím zanechejte na prodejně nebo zašlete na info@divokybyk.cz

Práce na HPP v restauraci McDonald´s.

Více informací o námi nabízené práci najdete pod odkazem níže:

Brigáda v restauraci McDonald´s.

Více informací o námi nabízené brigádě najdete pod odkazem níže:

KFC Futurum Ostrava příjme nové zaměstnance

Pro restauraci KFC Futurum Ostrava hledáme nové kolegy na plný/částečný úvazek na tyto pozice:
pokladní – obsluha hostů, kuchař, servis - příprava a kompletace produktů

Co u nás můžeš získat:

Co Tě u nás čeká:

Co bys měl splňovat?

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: KFC Futurum Ostrava, Novinářská 3176/6a, Ostrava

Pokud Tě naše nabídka zaujala a odpověděl sis ANO, pak hledáme právě Tebe, neváhej na ni zareagovat! Zašli svůj životopis na adresu CZKFCOstrava.Futurum@amrest.eu

Hledáme talentovanou prodavačku pro novou prodejnu sýrů.

Životopis pošlete na: vtrojek@gmail.com