Informace k rekonstrukci obchodní galerie

Kariéra

Nabídka práce

Nabídka práce

Pro naši prodejnu ORSAY v OC FUTURUM v Ostravě hledáme kandidát-ky na pozici Sales Assistant (prodavač/-ka) na plný úvazek 40h/týden s nástupem od 1.11.2018.

Úkoly :

Požadavky :

ORSAY nabízí :

V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu : 359.shop@orsay.com /do předmětu emailu prosím uveďte SA FUTURUM/. Vaši budoucnost můžete tvořit již nyní!

ASISTENT/KA PRODEJE

Do naší prodejny John Garfield přijmeme ASISTENTA/KU PRODEJE.

Více informací na prodejně John Garfield v OC FUTURUM Ostrava.

BRIGÁDNÍK/CE

PRO PRODEJNU EXE JEANS  OC FUTURUM OSTRAVA HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI BRIGÁDNÍK/CE.

ÚSPĚŠNÝ KANDIDÁT BY MĚL MÍT OBCHODNÍHO DUCHA, BÝT KOMUNIKATIVNÍ, ENERGICKÝ, USMĚVAVÝ, SE SMYSLEM PRO PRÁCI V KOLEKTIVU A S POZITIVNÍM VZTAHEM K ZÁKAZNÍKŮM.

POŽADUJEME UŽIVATELSKOU ZNALOST PRÁCE NA PC, ZKUŠENOSTI Z MALOOBCHODU V TEXTILNÍ BRANŽI JSOU VÝHODOU.

NABÍZÍME ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI, MOTIVUJÍCÍ FINANČNÍ OHODNOCENÍ A VÝRAZNÉ ZAMĚSTNANECKÉ SLEVY.

ŽÁDOSTI VČETNĚ FOTOGRAFIE, STRUKTUROVANÉHO PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU A TEL.ČÍSLA ZASÍLEJTE E-MAILEM  ostrava-futurum@exestores.cz

Pracovní nabídka

Česká společnost patřící mezi rozhodující firmy v oblasti výroby a prodeje outdoorového a sportovního oblečení, obuvi a doplňků - ALPINE PRO - přijme pro tuto prodejnu pracovníky na pozici Zástupce vedoucí, pokladní.

Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost práce na PC.

Nástup: ihned

POKLADNÍK/BRIGÁDNÍK

Do obchodu s elektronikou DATART přijmeme ihned lidi na pozici POKLADNÍK/BRIGÁDNÍK. Více informací na prodejně DATART v OC FUTURUM Ostrava.

PRODAVAČKA

Do naší prodejny SUCHÉ PLODY v OC Futurum přijmeme zkušenou prodavačku na zkrácený úvazek, nejlépe důchodkyni. Více informací na tel. čísle 774 103 040. Těšíme se na Vás.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ; DEKORATÉR

Řekni ANO novým výzvám!

Máš rád rychlé tempo a nedokážeš si sám sebe představit v kanceláři? Je pro tebe stejně jednoduché říct někomu že vypadá skvěle, stejně jako doporučit vhodnější styl? Očekáváš, že ti zaměstnavatel nabídne dobře definovaný motivační systém, výhody a dobrou pracovní atmosféru?

Na naší prodejnu hledáme tu správnou osobu na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ a na pozici DEKORATÉR.

PRACUJ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV A PŘIHLAŠ SE NA WWW.HM.COM/CAREER

ASITENT/KA PRODEJE

Staňte se součástí prodejny ZDRAVÁ PROMĚNA. Do naší prodejny přijmeme ASISTENTA/KU PRODEJE. Více informací Vám poskytneme na telefonním čísle 732 193 290 nebo nám zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu info@zdravapromena.cz