Comfor Stores

ELEKTRO / PC / TELEFONY

Comfor StoresComfor StoresComfor Stores

Kdo jsme?

Váš specialista na počítače, internet a digitální svět. COMFOR je síť prodejen s výpočetní technikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. 180 prodejních míst sítě COMFOR najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Co nabízíme?

Zákazníci si nás oblíbili díky široké nabídce nejnovější IT techniky, profesionálním službám a kvalitnímu poradenství a servisu. Naše prodejce pravidelně školíme, abychom Vám mohli poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Najdete u nás notebooky, telefony, sluchátka, tiskárny, náplně do tiskáren, herní příslušenství a hromadu jiných produktů z IT, které potřebujete pro zábavu nebo práci. Vybírat můžete z produktů známých značek – Samsung, Apple, Lenovo, Dell, Acer, Asus, Sony, Philips atď, i těch méně známých.

Samozřejmostí je u nás také nabídka služeb. Poradíme vám s výběrem nového počítače nebo telefonu, nastavíme ho pro vás od A po Z a přeneseme i vaše data ze starého zařízení. Pokud nechcete utrácet za nové zařízení, jen potřebujete zrychlit vaše stávající, není problém. Vyměníme váš starý disk za nový, rychlejší SSD disk. Taktéž se službou Pozáruční servis opravíme vaše zařízení, i když záruční lhůta na něj je tatam.

Najdete nás i na Facebooku a Instagramu.

 

Tak neváhejte a navštivte nás, těšíme se na vaši návštěvu!


Telefon 552 266 308, 602 788 053
Web www.comfor.cz
Otevírací doba po - ne: 9:00 - 21:00
Zpět na seznam obchodů