Comfor Stores

ELEKTRO / PC / TELEFONY

Comfor Stores
Comfor StoresComfor Stores

Jednoduše: COMFOR = Váš speCialista na počítače, internet a digitální svět

Jste pro nás důležitým zákazníkem, ať už se rozhodnete pro koupi počítače, potřebujete odbornou pomoc nebo jen dokoupit náplně pro Vaši fototiskárnu. Naším cílem je Vaše spokojenost - vždy a na prvním místě.

Myslíme na Vaši spokojenost. Prioritou pro nás tedy je kvalita nabízeného zboží, a proto věnujeme zvláštní pozornost výběru produktů nabízených v prodejnách COMFOR. Vedle nejvýhodnější ceny předem zjišťujeme také záruční podmínky a testujeme spolehlivost nabízeného zboží.

Máme vysoké ambice - být Vaším specialistou. Tím je především ten, kdo Vám naslouchá, mluví srozumitelně a navrhuje takové řešení, které je optimální Vašim možnostem a potřebám. Pravidelně se odborně vzděláváme. Znalosti aktualit ze světa informačních technologií jsou pro nás nutnou podmínkou pro zajištění vysoké úrovně našich služeb.
Velkou pozornost věnujeme také prodejní kultuře. Systém COMFORtraining nám pomáhá zdokonalovat se v přístupu k Vám, zákazníkům. Rozumíme počítačům a poskytujeme odborný servis - každá z prodejen COMFOR je autorizovaná k provedení záruční opravy nebo rozšíření počítače COMFOR - bez ohledu na místo zakoupení počítače.
Máme k Vám blízko - ačkoliv je každá prodejna COMFOR vybírána dle přísných kritérií, sítí 190 prodejních míst na území České republiky a 83 na Slovensku pokrýváme většinu území České i Slovenské republiky. Svého specialistu tak máte vždy nablízku. Interaktivní mapu naleznete v kontaktech - nebo jednoduše zavolejte na telefonní číslo 800 105 205 – bezplatná linka a doporučíme Vám nejbližšího z nás.
Nově jsme i na facebooku,kde máme výprodejové nabídky notebooků,monitorů,tiskáren apod. vždy s velkou slevou.
http://www.comfor.cz
http://www.facebook.com/comfor.cz

Telefon 602 788 053
E-mail www.comfor.cz
Otevírací doba po - ne: 9:00 - 21:00
Zpět na seznam obchodů