Plán obchodního centra

REVOLUCE OD APLIPNE PRO


ALPINE PRO vyvinulo první ryze českou bundu

 

Více než dva roky trval vývoj zcela nové inovativní, a především ryze české bundy, kterou outdoorový výrobce ALPINE PRO právě přináší na trh. Od prvních návrhů, přes použité technologie až po samotnou výrobu, vše se odehrávalo v České republice. Super high technologická bunda ve variantě pro ženy NANA a pro muže NAN s nanovlákennou membránou Nanomembrane, zaručuje díky nové revoluční technologii až 4x vyšší prodyšnost oproti běžným funkčním membránám.

 

\\Alpinepro\dfs\MARKETING\OSTATNÍ\_KAMPANE\SS20\NANOMEMBRANE\Bannery\970×310.jpg

 

Speciální nanovlákenná membrána je svými vlastnostmi velmi podobná lidské pokožce a ve své struktuře má o 25 % více pórů než standardní membrány, což zaručuje extrémní prodyšnost. Vodoodpudivá vrstva HYDROPHOBIC EXTREME zvyšuje celkovou voděodolnost bundy až na 10 000 mm a samozřejmostí jsou podlepené švy, díky kterým voda neproteče ani v místech sešití. V celém procesu vývoje tohoto unikátního výrobku sehráli významnou roli i olympijští medailisté, kteří měli na starosti testování prototypu bundy v dlouhodobé sportovní zátěži i náročných klimatických podmínkách.

C:\Users\jana.koziskova\Videos\wetransfer-2d0f1a\Biatlonist-Krcmar-testovani-bundy.jpg

 

S českým biatlonovým týmem jsme bundy testovali při vytrvalostním tréninku, kdy je dlouhé období zátěže při nižší tepové frekvenci. Klasické outdoorové bundy s dobrou prodyšností se většinou při delší sportovní zátěži ze spodní části orosily a nebyly schopné vlhkost odvést ven. U bund s Nanomembrane se nám to nestalo. Vzduch bundou velmi dobře proudil a bunda se nám ze spodu neorosila. Materiál je trochu tužší, než jsme zvyklí z jiných sportovních bund, ale v extrémních podmínkách v dešti i větru svými parametry vyniká,“ uvedl Ondřej Rybář, šéftrenér českého biatlonového týmu.

 

\\Alpinepro\dfs\MARKETING_FOTO\PRODUKTY\2020_SS20\NANOMEMBRANE\IMAGE-biatlon\Michal-Krcmar-test-nanomembrana.jpg \\Alpinepro\dfs\MARKETING_FOTO\PRODUKTY\2020_SS20\NANOMEMBRANE\IMAGE-biatlon\Biatlonista-Michal-Krcmar-test-bunda-nano.jpg

To Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru bundu NAN testoval v Kanadě, kde teploty klesly až k mínus dvaceti stupňům. „ V bundě jsem lyžoval na sjezdovkách i běžkách. Bunda se z hlediska tuhosti chovala pořád úplně stejně. Vůbec mě neomezovala v pohybu, neztuhla. Během deštivých dní dokázala výborně odvádět vodu, nijak nepromokla. Na sjezdovkách jsem ji otestoval ještě jiným způsobem – obvykle nosím lyže na ramenou jen v případě, že má bunda v tomto místě speciální ochranu. Mám totiž nabroušené hrany a je snadné materiál proříznout. Tahle bunda obstála, lyže jsem na ramenou nosil, ale materiál zůstal nepoškozený. Bundu jsem několikrát vyzkoušel i při běhu, kdy jsem pod ní měl jen tričko. S podobnou bundou s nepromokavou membránou bych se standardně zavařil, tady mě překvapila výjimečně vysoká prodyšnost. Vizuálně se mi moc líbí struktura materiálu i výrazná barva, která poutá pozornost. Osobně jsem to pocítil, při rozcvičování na závod v rámci Jizerské padesátky, kde mne závodníci zastavovali a zjišťovali, odkud bundu mám. Za nejlepší považuji, že je bunda vyrobena v České republice s nanovlákennou technologií, která byla vyvinuta u nás. Na to jsem obrovsky pyšný.“

 

Outdoorové bundy NAN a NANA si zákazníci mohou zakoupit  ve třech barevných provedeních ve žluté, červené a černé.

 

\\Alpinepro\dfs\MARKETING\OSTATNÍ\_KAMPANE\FW_20-21\NANOMEMBRANE\nanomembranove-bundy-alpinepro.jpg 

REVOLUCE OD APLIPNE PRO

Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share