Plán obchodního centra

Novinky ve SVĚTĚ SPÁNKU

Nenechejte si ujít naše novinky ve SVĚTĚ SPÁNKU.

Připravili jsme si pro Vás matrace, které nyní nakoupíte s jedinečnou slevou. Kupte si například matraci KALE VISCOLUX za pouhých 7. 777,- Kč nebo matraci SPRING SET za 14. 990,- Kč.

MATRACE KALE VISCOLUX:

sedmizónové jádro této oboustranné matrace je určeno pro ty, kteří očekávají vysoký komfort a pohodlí. Každá strana matrace poskytuje odlišné vlastnosti. V matraci KALE je použita sofistikovaná kombinace dvou typů viscoelastických pěn. Tato pěna reaguje jak na tlak, tak na tělesnou teplotu a dokáže tak při spánku uvolňovat svalstvo, čímž napomáhá k celkové relaxaci organismu. Potah je snímatelný a pratelný, přičemž je možno prát každou stranu matrace samostatně.

MATRACE SPRING SET:

Topper MEDIUM FOAM Tencel s viscoelastickou pěnou zajistí ideální doplnění o schopnost maximálního přizpůsobení lidskému tělu a uvolnění svalstva při pohodlném spánku. Snímatelný potah topperu z látky Tencel obsahuje přírodní Lyocell .Vlákna Tencel umí až o polovinu lépe nežli bavlna absorbovat vzniklou vlhkost a odvést ji dovnitř vlákna. Tím zaručují příjemně suché mikroklima na povrchu lidské kůže, na níž se nemnoží bakterie. Rovněž je díky úpravě Sanitized extra chráněný proti plísním a bakteriím.

Akce platí od 29. listopadu do 31.ledna 2018

Novinky ve SVĚTĚ SPÁNKU

Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share