Obchody

Podle kategorie Podle abecedy
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

MÓDA

Blažek 596 636 236 www.blazek.cz
CIAO DI MAXTARA 720 042 748
DRAPS www.draps.cz
EXE JEANS 602512780
Gate 774 704 366 www.gate-wear.com
H&M 596 630 209 www.hm.com
Hannah 737287218, 596614154 www.hannah.cz
KASIMA 595 626 471 www.kasima.cz
Kenvelo 702 091 294 390ostrava@gut.cz www.kvldenim.com
KIK Textilien 596 633 537
LeeCooper + 420 770 142 565, Vedoucí prodejny : Nikola Csicsová
Levi´s store 777 288 127
Marimóda 776 158 091 www.marimoda.cz
Marionet 776 841 385 www.marionet.cz
MAVI Jeans 597822101
Meatfly 725 984 544
NEW YORKER 596 940 940 www.newyorker.cz
Orsay 596 639 622 www.orsay.com
Pepco info.skcz@pepco.eu www.pepco.cz
PRESTIŽ +420 605 256 139 www.budsik.cz
Route 66 596 612 834 www.divokybyk.cz
ROYAL PROSTĚJOV 734 854 629 www.royalprostejov.cz
Sara 774 759 763
Světšatů.cz 733 311 297 www.svetsatu.cz
Takko 596 542 269 www.takko.com/cz/cz/homepage
TIMEOUT 702 091 294 390ostrava@gut.cz www.timeoutjeans.com
TRIOLA-IVA PRÁDLO-SASSA 739 522 056 www.pradlo-ostrava.cz
Úpavan +420 553 038 053 www.upavan.cz

OBUV A KOŽENÁ GALANTERIE

Baťa 731 618 935 www.bata.cz
CCC 596 636 146 www.ccc.eu
John Garfield 596 635 089 www.john-garfield.com
KEEN STORE 596 612 979
La farfalla 773 636 706

SPORT / HOBBY / VOLNÝ ČAS

A3 SPORT 596 617 699 www.a3sport.cz
Alpine Pro 553 829 920 www.alpinepro.cz
DECATHLON 595 538 999 www.decathlon.cz/cs/
D–Sport 730 515 557 www.d-sport.cz
Kanzelsberger 596 617 692 ostrava_fut@kanzelsberger.cz firma.kanzelsberger.cz
Levné Knihy 596 632 616
Multikino CineStar 595 699 999, 800 288 288 www.cinestar.cz/cz/ostrava/domu
Pet Center 553 033 400 www.petcenter.cz
SPORTISIMO 774 735 447 www.sportisimo.cz
VITALAND 595 626 292 www.vitaland.cz

PARFUMÉRIE A KLENOTY

dm drogerie 596 633 543 www.dm-drogeriemarkt.cz
Klenotnictví Présence 595 627 252 www.presence.cz
Klenoty Aurum 725 208 228 info@klenotyaurum.cz www.klenotyaurum.cz
Manufaktura 608 784 069 www.manufaktura.cz
Marionnaud Parfumeries 733 673 341 www.marionnaud.cz
Yves Rocher 602 448 350 www.yvesrocher.cz
Zlatnictví Kubis 596 127 198

RESTAURACE A OBČERSTVENÍ

Kaskáda 736 626 175
KFC 235 013 430 www.kfc.cz
McDonald´s 725 936 386 www.mcdonalds.cz
Mix grill 777 851 064
Paparazzi fashion café 739 815 555
Segafredo kavárna 596 611 732
SUBWAY 602 772 726 info@subwayova.cz www.subway.cz
Sushi Miomi restaurant 602 934 444 www.sushi-miomi.cz
Tchibo 596 639 568 www.tchibo.cz
UGO Freshbar 774 488 098 www.ugo.cz
Vinotéka VÍNO HRUŠKA 773 408 264
Wok Food 605 202 725

SLUŽBY

12D Kino
AUTO WELLNESS 720 602 602 www.auto-wellness.cz
Česká pojišťovna 603 785 858
CK FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL 595 627 218, 731 427 076 www.fischer.cz
Forexchange 596 634 625
Fortuna www.ifortuna.cz
Grand Optical 596 612 972 www.grandoptical.cz
Kadeřnictví KLIER 596 611 783 www.klier.cz
Kovotour Plus 596 635 048 www.kovotour.cz
Květiny Novák Praha, a.s. 774 000 351 www.kvetinynovak.cz
Lékárna Sano 731 595 730 www.mojelekarna.cz
MISTER MINIT 596 632 540, 777 856 793
MONETA Money bank 595 691 971 www.moneta.cz
Nail Star 728 488 000
PAPÍRNICTVÍ + 593 035 077
Partners market + UniCredit Bank 553 030 797, 724 039 153 www.partnersfuturum.cz
Rychločistírna 725 277 602
Směnárna CASH POINT 596 617 335 www.cashpoint.cz
Suché plody a světové koření 734 578 933
tabák - tisk GECO 596 611 877 www.geco.cz
tabák - tisk GECO 596 612 822 www.geco.cz

ELEKTRO / PC / TELEFONY

Alza.cz +420 225 340 111 obchod@alza.cz www.alza.cz
Comfor Stores 515 266 308 www.comfor.cz
Datart 810 328 278, 225 991 000 www.datart.cz
Electro World 295 501 501, zákaznická linka: 810 396 753
ETA 577 055 929 www.eta.cz
O2 596 612 859 www.cz.o2.com
Space 778 750 684
T-mobile 603 603 603
UPC 777 465 013 www.upc.cz
Vodafone 776 977 198 www.vodafone.cz

DOMÁCNOST A DÁRKOVÉ ZBOŽÍ

DOMESTAV s.r.o., JECH CZ s. r. o. 553 871 131
DON PEALO 727 983 023
Erotic City 737 221 309 www.eroticcity.cz
Global Interio +420 734 443 818 www.global-interio.cz
Gorenje Kuchyně 731 454 190, 604 555 995
JENA-nábytek 596 110 809
JENA-nábytek 596 110 809
Orion 725 860 767
Oxalis 595 626 564 www.oxalis.cz
ProSpánek +420 702 060 348 ostrava@prospanek.cz www.prospanek.cz
SCAN quilt 246 058 147 www.scanquilt.cz
Svět spánku 596 633 911 www.svetspanku.cz
TESCOMA 596 311 827 www.tescoma.cz
ZDRAVÁ PROMĚNA 732 193 290 www.zdrava-promena.cz

DĚTI / HRAČKY

Dětský koutek Dianka 604 712 542
DRÁČIK 596 634 774
Pompo 596 611 798 www.pompo.cz

HYPERMARKET

TESCO 596 666 371