Obchody

Podle kategorie Podle abecedy
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

MÓDA

BANDI 608 900 700 ostrava@bandi.cz https://www.bandi.cz
CIAO DI MAXTARA 720 042 748
DRAPS 595 627 238 www.draps.cz
EXE JEANS 602512780 ostrava-futurum@exestores.cz www.exejeans.com
Gate 774 704 366 www.gate-wear.com
H&M 596 630 209 www.hm.com
Hannah 596 614 154, 737 287 218 www.hannah.cz
Kenvelo 702 091 294 4190@gut.cz www.kvldenim.com
KIK Textilien
LeeCooper 702 091 294 4190@gut.cz
Levi´s store 777 288 127 www.jeanswear.cz
Luxusnipradlo.cz 774 759 763 Luxusnipradlo.cz
Marimóda 776 158 091 www.marimoda.cz
Marionet 776 841 385 www.marionet.cz
Meatfly 725 984 544 ostrava.futurum@meatfly.cz www.meatfly.cz
NEW YORKER 596 940 940 www.newyorker.cz
Orsay 596 639 622 www.orsay.com
Pepco 730 872 143 zakaznik@pepco.cz www.pepco.cz
PRESTIŽ 605 256 139 www.budsik.cz
Route 66 596 612 834 www.divokybyk.cz
ROYAL PROSTĚJOV 734 854 629 www.royalprostejov.cz
Sinsay 770 188 843 www.sinsay.com/cz/cz/
Takko 596 542 269 www.takko.com/cz/cz/homepage
TIMEOUT 702 091 294 4190@gut.cz www.timeoutjeans.com
TRIOLA-IVA PRÁDLO-SASSA 608 724 028
Zebra 596 780 423 www.zebrafashion.cz

OBUV A KOŽENÁ GALANTERIE

Baťa 731 618 935 www.bata.cz
CCC 596 636 146 www.ccc.eu
KEEN STORE 596 612 979

SPORT / HOBBY / VOLNÝ ČAS

A3 SPORT 596 617 699 www.a3sport.cz
Alpine Pro 553 829 920 www.alpinepro.cz
DECATHLON 595 538 999 www.decathlon.cz/cs/
D–Sport 730 515 557 www.d-sport.cz
Kanzelsberger 596 617 692 ostrava_fut@kanzelsberger.cz firma.kanzelsberger.cz
Levné Knihy 596 632 616
Multikino CineStar 800 288 288 www.cinestar.cz/cz/ostrava/domu
Pet Center 553 033 400 www.petcenter.cz
SPORTISIMO 774 735 447 www.sportisimo.cz
SUPERZOO 597 457 769 ostravafuturum@superzoo.cz www.superzoo.cz

PARFUMÉRIE A KLENOTY

Apart 595 627 252 info@apart.cz www.apart.cz
dm drogerie 596 633 543 dm@dm.cz www.dm.cz
Klenoty Aurum 725 208 228 info@klenotyaurum.cz www.klenotyaurum.cz
Manufaktura 608 784 069 www.manufaktura.cz
Marionnaud Parfumeries 733 673 341 www.marionnaud.cz
Teta drogerie 735725760 info@tetadrogerie.cz https://www.tetadrogerie.cz/akce/letak
Yves Rocher 602 448 350 www.yvesrocher.cz
Zlatnictví Kubis 596 127 198

RESTAURACE A OBČERSTVENÍ

Guty 770 158 050 www.gutyfood.com
Indian 774 393 991 www.indian-ostrava.cz/
Kebab hala 777 062 238
KFC 736 501 364 www.kfc.cz
McDonald´s 725 936 386 www.mcdonalds.cz
Minit 777 205 799
Multifood 770 158 050 www.multifood.cz
Paparazzi fashion café 739 815 555
Pasta Fidli 593 033 037 rezervacepastafidli@seznam.cz www.pastaafidli.cz
Pekařství Velička 606 035 665
SUBWAY 602 772 726 info@subwayova.cz www.subway.cz
Sushi Miomi restaurant 602 964 444 www.sushi-miomi.cz
Tchibo 596 639 568 www.tchibo.cz
UGO Freshbar 774 488 098 www.ugo.cz
VÍNO & DESTILÁTY 773 408 264
Volos 734 701 064 info@volos.rest www.volos.rest

SLUŽBY

AUTO WELLNESS 720 602 602 www.auto-wellness.cz
CK FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL 595 627 218, 731 427 076 www.fischer.cz
Forexchange 596 634 625 www.forexchange.cz
Fortuna 267 218 218 fortuna.info@ifortuna.cz www.ifortuna.cz
GECO 736 501 359 www.geco.cz
Generali Česká pojišťovna 596 632 253, 603 785 858
Grand Optical 596 612 972, 725 259 615 www.grandoptical.cz
iPhoneLab 734129224 www.iphonelab.cz
Kadeřnictví KLIER 596 611 783 www.klier.cz
KVĚTINY NOVÁK 774 000 351 www.kvetinynovak.cz
Lékárna Sano 731 595 730 www.mojelekarna.cz
MISTER MINIT 596 632 540, 792 443 033
Nails Center Luxury 774 372 996 https://www.facebook.com/nailscentersalon
PAPÍRNICTVÍ + 703 374 654
Rychločistírna 725 277 602
Saunia 775 878 995 ostrava@saunia.cz www.saunia.cz
Směnárna CASH POINT 596 617 335 www.cashpoint.cz
Suché plody a světové koření 734 578 933

ELEKTRO / PC / TELEFONY

Alza.cz 225 340 111 obchod@alza.cz www.alza.cz
Comfor Stores 552 266 308, 602 788 053 www.comfor.cz
Datart 558 870 301, 225 991 000 www.datart.cz
ETA 577 055 929 www.eta.cz
O2 596 612 859 www.cz.o2.com
Okay Elektro 724 661 109 www.okay.cz/elektro/
T-mobile 603 603 603
Vodafone 777 351 403 www.vodafone.cz

DOMÁCNOST A DÁRKOVÉ ZBOŽÍ

DOMESTAV 777 797 323 ostrava@domestav.cz www.domestav.cz
DON PEALO 727 983 023
Erotic City 737 221 309 www.eroticcity.cz
Global Interio 734 443 818 www.global-interio.cz
Gorenje Kuchyně 731 454 190, 604 555 995
MAXIM – ecigareta 797 638 174 www.maxim-ecigareta.cz
Okay nábytek 720 774 093 www.okay.cz/nabytek/
Orion 725 860 767 www.oriondomacipotreby.cz
Oxalis 734 202 688 www.oxalis.cz
ProSpánek 702 060 348 ostrava@prospanek.cz www.prospanek.cz
SCAN quilt 246 058 147 www.scanquilt.cz
Svět spánku 596 633 911 www.svetspanku.cz
TESCOMA 596 311 827 www.tescoma.cz

DĚTI / HRAČKY

DRÁČIK 596 634 774 www.dracik.cz
Pompo 770 135 811 www.pompo.cz

HYPERMARKET

TESCO 596 666 371 info@itesco.cz