Informace k rekonstrukci obchodní galerie

O centru

Nákupní centrum FUTURUM bylo otevřeno v roce 2000 jako první moderní obchodní a zábavní centrum svého druhu na Severní Moravě. Na prodejní ploše se nacházel hypermarket Carrefour, obchodní galerie s 59 obchody, s devíti restauracemi, bowlingem a s jediným multikinem v Moravskoslezském kraji.

Koncem listopadu 2007 byla slavnostně otevřena přístavba obchodního centra FUTURUM v Ostravě. Nová obchodní galerie nabízí celkem 21 nových obchodních jednotek s módou, spotřebním a sportovním zbožím, knihami, dárky a hračkami. Nechybí ani provozovny služeb.

V dnešní době OC FUTURUM v Ostravě nabízí více než 90 obchodů, 2 restaurace, 5 fast foodů, 3 kavárny, hypermarket Tesco, multikino CineStar, čerpací stanici a další služby. Mezi módní značky v Centru naleznete H&M, New Yorker, Takko Fashion nebo Orsay, Baťa, parfumerie Marionnaud, Alza.cz a prodejnu elektro Datart.

Výhodou obchodního centra je velmi dobrá dopravní dostupnost, ať už automobilem nebo městskou hromadnou dopravou. Automobilem je přístupná sjezdem z ulic Novinářská, Varenská nebo U Stadionu. OC FUTURUM nabízí zdarma přes 1 600 parkovacích míst včetně podzemního parkování. Pro automobily LPG / CNG je možno parkovat na venkovních parkovištích kolem OC mimo podzemních garáží.

Kontakt:

OC FUTURUM Ostrava
Novinářská 3178/6a
702 00 Ostrava 2

Tel: +420 596 693 003
info@futurumostrava.cz