Blog

Diamanty jsou věčné. Objevte kouzlo šperků i vy!

11.12.2017

Diamanty jsou věčné. Objevte kouzlo šperků i vy!

Jestli se jako většina z nás honíte v práci i doma kolem děti, aby bylo vše jak má; asi zažíváte čas od času menší depresi. Mám pro vás tip na perfektní řešení – udělejte si radost novým šperkem! Šperky krásně oživí váš každodenní outfit a dokážou vám zvednout náladu pokaždé, kdy si je zapnete. (PST: A navíc je to vynikající investice!)

Perlový náhrdelník, zlatý náramek či hodinky, prsteny a náušnice jsou nadčasová klasika. Kombinovat je můžete k čemukoli a vždy se s nimi budete cítit výjimečně. Na rozdíl od levnějších náhražek nezelenají, nebarví vaší pokožku a jsou hypoalergenní. A kdo ví, jednou je může nosit vaše dcera jako největší poklad, protože bude vědět, že je má od vás. (PST: Perly si můžete vyzkoušet i ve Futuru - v Klenotnictví Presence vám je rádi předvedou.)

Bižuterie: ano či ne?

Bižuterie, především ta nekovová, je určená pro zábavu. Vzhledem k tomu, že je možné ji koupit v nejrůznějších barvách, skvěle osvěží váš volnočasový look. Syté barvy dokáží rafinovaně podtrhnout vaši aktuální náladu a decentně doplnit vaši image. Ale pozor – bižuterie se nehodí na obchodní jednání ani společenskou událost, tam patří pouze pravé šperky!

Malá odměna v podobě šperku nebo pozoruhodné bižuterie vám zaručeně zlepší náladu nejen ihned po zakoupení, ale kdykoli s její pomocí doplníte své oblečení.

A pokud hledáte dárek pro jinou ženu k významnému výročí, pak je tím pravým šperk, který tak bude nejen uchovatelem hodnoty, ale také blýskavou vzpomínkou na to, jak moc ji máte ráda.

Přeji mnoho krásných úlovků!

Kateřina Ivanová


Zpět