Blog

Tři tváře ženy, aneb jak zůstat aktivní, sexy i elegantní

25.10.2017

My ženy máme mnoho tváří, protože musíme v životě zvládat mnoho rolí. Mezi nejnáročnější patří bezesporu role matky, partnerky a naše profesní postavení. – Ale jak být zároveň aktivní mámou, sexy dračicí a elegantní profesionálkou?

Hledala jsem odpověď, ale jedno řešení, které by odpovídalo všem potřebným kritériím, jsem nenašla.  Zato jsem objevila, že některé obchody nabízí perfektní kompromis pro aktivní mámu i elegantní profesionálku. Koupíte tam jak elegantní, tak i pohodlné oblečení a jejich vhodnou kombinací docílíte buď seriózního business outfitu nebo více ležérního domácího looku. Pokud ovšem nepracujete v oboru, kde je vyžadován formální dress code. Tam samozřejmě podobný kompromis využít nelze. Ale jak zůstat zároveň sexy?

Má odpověď zní: Spodní prádlo a parfém. Naše malé sexy tajemství ukryté pod šaty, které v našich partnerech probouzí touhu jako hrom. Zajímavé kousky jsem našla v obchodu SARA, kde nabízí pohodlné spodní prádlo pro každodenní nošení, ale také odvážnější, ve kterém vás bude partner zbožňovat. Rozhodně se sem stavte při vaší příští návštěvě OC FUTURUM Ostrava.

O parfémech toho bylo napsáno již mnohé, a tak jistě víte, že vůně dokáže navodit tu správnou náladu. Můžete tak alespoň vůní vyjádřit to, jak se cítíte. Svěží vůně s citrusem a mentolem vás povzbudí a pomohou vám zpříjemnit váš den nabitý rodinnými aktivitami. Těžší, smyslná vůně jako santalové dřevo podtrhnou vaši krásu a zahalí vás závojem lechtivých fantazií. A pokud se ráno budete cítit připravená změnit svět pak sebevědomá vůně magnolie je tou správnou volbou.

Novinkou posledních dní je parfém v Marionnaud Intimacy Sheer v růžovém stylovém flakonku. Tato parfémovaná voda je elegantní i sexy zároveň. Svou svěží vůni získala především ze speciálního druhu růže, které se vyskytují jedině ve známém Růžovém údolí v Bulharsku. Její hravé tóny připomenou báječné letní zážitky a rozveselí vás i v tom nejchmurnějším počasí, které nás s koncem roku čeká.

Jedno univerzální řešení vám tedy doporučit nemohu, zato navrhuji, abyste k oblékání přistupovala kreativně. I ve formálním kostýmku si můžete připadat pohodlně nebo sexy díky spodnímu prádlu a vhodně zvolenému parfému. Nakonec úspěch je v detailech.

Přeji mnoho krásných úlovků a sexy zážitků!

Kateřina Ivanová


Zpět