Blog

Proměna se stylistkou Kateřinou Ivanovou

10.10.2017

Poslední příběh „Finále“

Poslední část našeho příběhu nás dovedla do světa oblečení a doplňků. Navštívili jsme H&M, Orsay a Marimodu, kde přihodíme pár tipů pro ty z vás, které mají podobnou postavu jako paní Jarmila. První outfit je vhodný na pracovní schůzky a objevili jsme jej v Orsay. Druhý outfit je vhodný pro slavnostní události a ten jsme zase našli v obchodu Marimoda. Podívejte se na video a odhalte užitečné tipy přímo od stylistky.

https://youtu.be/y7CclBP-qoo

Třetí příběh „Líčení“

Už se skoro chýlíme ke konci a předposlední část se týkala líčení v Marionnaud. Věděli jste, že pokud si pod oči nanesete rozjasnňující krém, zmenší se Vám vrásky? Toto a spoustu dalších rad dostala paní Jarmila při její cestě proměny ve FUTURU. Jak se její pleť rozjasňovala a měnila pod rukami vizážistky z Marionnaud sledujte v našem příběhu na FB profilu OC FUTURUM.

Více z příběhu https://youtu.be/gwf1qj2IrcU

 

Druhý příběh „Úprava vlasů“

Náš druhý díl proměny se točil kolem vlasů. Stylistka Katka a paní Jarmila navštívila Kadeřnictví Klier. Po zjištěni všech potřeb klientky jsem se v této fázi proměny věnovali hlavně péči o vlasy a její výživy. Věděli jste například, že pro kvalitní vlasy je dobrý vitamín C a zinek? Také paní Jarmila potřebovala poradit, jaký typ účesu bude pro ní a její profesi vhodný. Přestože změna v této části proměny nebyla výrazná, paní Jarmila si odnesla z Kadeřnictví Klier rady a doporučení jak pečovat o vlasy, tak aby vypadaly svěže a zdravě. Paní kadeřnice jí seznámila s triky, jak vlasy co nejrychleji upravit do pohodlného tvaru a udržet jejich stálost po celý den.

Více z příběhu: https://youtu.be/8RMPoZfbH1U

 

První příběh „Seznámení“

Po celý měsíc srpen Vás budeme provázet příběhem paní Jarmily, která společně s naší stylistkou Katkou bude podstupovat proměnu. Paní Jarmila podnikatelka a matka 5 dětí se rozhodla nechat si poradit jak na to.

První a nejdůležitější schůzka se konala v prostorech Kavárny SEGAFREDO, kde se stylistka Katka a paní Jarmila seznámily a po velmi intenzivním rozhovoru zjistili vzájemné potřeby.

Více o paní Jarmile a stylistce Kateřině Ivanové můžete vzhlédnout https://youtu.be/hwtht8vO6CY

Pozorně sledujte naší proměnu, jaké rady a tipy naše stylistka Katka doporučí paní Jarmile.


Zpět