Blog

Chladné počasí? Připravte se na něj v OC Futurum!

19.9.2017

Zimní doba již klepe na dveře a je třeba se na ni řádně připravit. Potřebuje váš šatník nové teplé oblečení? Zajděte si o víkendu do OC FUTURUM Ostrava a spojte své síly třeba s vaší dcerou!

23. září začíná oficiálně podzim, ale podzimní počasí přišlo letos o něco dříve. Častý déšť a nižší teploty už prověřili naše imunity a kdo se nezačal teple oblékat, ten se nachladil. Jelikož můžeme další teplé dny čekat zase až na jaře, je potřeba na zimní období připravit i náš šatník. A protože nákupy ve dvou jsou mnohem zábavnější, připravila jsem vám tip na skvělý nákupní rituál, který se mi velice osvědčil.

Nákupní rituál s vaší dcerou doporučuji začít tím, že si dáte osvěžující džus nebo smoothie , které vás nabije tou správnou energií. Během popíjení si projděte výlohy obchodů a ujasněte si, které oblečení potřebujete obnovit. V září vám tuto procházku po Futuru navíc zpříjemní unikátní výstava pohyblivých dinosaurů. Jakmile jste připravené, můžete to spustit.

Když jsem byla minulý víkend ve Futuru, viděla jsem podzimní kolekci v Orsay. Je prostě skvělá a určitě si ji zamilujete i vy. Hřejivé svetry, ale i dobře padnoucí saka, které lze kombinovat s elegantními pouzdrovými šaty zahřejí a také podtrhnou profesionální vzhled. Vaše dcera vám jistě pomůže vybrat přesně ty kousky, které jsou letos trendy a tak omladí váš šatník. Vy zase můžete dohlédnout na to, aby vaše dítě nakoupilo v oblíbeném New Yorkeru jen takové oblečení, které jej skutečně zahřeje za větrných a chladných dnů, které nás čekají.

A jak zakončit nákupní rituál s vaší dcerou v OC Futurum? No přece výborným jídlem v jedné z restaurací. Já osobně preferuji ty, ve kterých si nejen pochutnám, ale navíc dostanu do těla vitamíny a novou energii. Poté už jen pár posledních fotek na Instagram a nákupní dobrodružství bude úspěšně dovršeno.

Přeji mnoho krásných úlovků!

Kateřina Ivanová


Zpět