Blog

Představujeme vám novou stylistku OC FUTURUM.

28.7.2017

Proměny, módní tipy a inspirace na outfity. To vše a mnohem více si pro vás připravila nová stylistka OC FUTURUM. Od srpna se můžete těšit na její pravidelné příspěvky na našem blogu i v magazínu.

Nová stylistka se jmenuje Kateřina Ivanová a je to opravdová odbornice. Módní tvorbu vystudovala, poté působila 10leté jako nezávislá módní návrhářka a nyní sdílí své praktické znalosti s jejími klientkami i studenty umělecké školy.

Kateřinu jsme požádali o malé představení, a tak vám přinášíme exklusivní rozhovor s touto pozoruhodnou ženou módy.

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Ivanová a jako osobní stylistka učím ženy oblékat se atraktivně a cítit se sebejistě. Věřím, že když si oblékneme, co nám sluší a v čem se cítíme pohodlně, začnou se dít zázraky. Pracovní jednání mají rázem hladší průběh a partner má najednou větší zájem o naši přítomnost.

Móda a oděvy mne zajímají již od základní školy, ale aktivně se v módě pohybuji od roku 2007. Obor jsem vystudovala, a mé zkušenosti z teorie i praxe nyní předávám mým klientkám a také studentům na Střední umělecké škole v Ostravě – Zábřehu.

Začínala jsem jako módní návrhářka – šila jsem vlastní designové kolekce dámských oděvů, pořádala módní přehlídky a pro privátní klientelu připravovala unikátní společenské šaty na míru. Během let jsem si však uvědomila, že mé klientky více než nové oblečení potřebují vědět, co jim sluší a jak kombinovat, co už mají. Proto jsem se rozhodla s tím něco udělat a stala se osobní stylistkou.

Obvykle mé klienty neznají svůj barevný typ a neví, jaké střihy sluší jejich postavě anebo prostě neumí kombinovat jednotlivé oděvy a doplňky mezi sebou. Proto se ve svých článcích budu snažit tato témata více rozebrat a ukázat na příkladech. Věřím, že se jedná o velmi zajímavé a aktuální informace, které čtenáři využijí při každodenním oblékání.

Ráda! Podle mě je základním kouskem každé ženy dobře padnoucí kostýmek + černé pouzdrové šaty a pro pány samozřejmě oblek. Pro volnočasové aktivity pak rozhodně slušivé džíny bez děr nebo vybělených míst, bílá halenka nebo košile a vhodné doplňky v barvách, které odpovídají barevnému typu člověka a dotvářejí celkovou image.

Každý měsíc připravím užitečné informace ze světa módy a stylu. Témata připravím vždy tak, aby byly aktuální a názorné. Můžete se těšit na praktické tipy pro kombinování oděvů a doplňků, představení nových kolekcí a módních trendů a spousty fotek s inspirací. Případně články na přání čtenářů. Už se moc těším, až to celé vypukne.


Zpět