Akce centra

Armáda spásy

V Armádě spásy děláme vše pro to, abychom i v této těžké době pomáhali lidem bez domova, osamělým lidem a seniorům.Zajištění provozu našich středisek vyžaduje značnou flexibilitu, sílu i odvahu. Myslíme na to, abychom zajistili dostatek všeho potřebného pro naše klienty.Jen v Ostravě se denně se staráme o 350 lidí bez domova. Děláme maximum, ale nemáme dostatek materiálu, pokud můžete, pomozte nám prosím:

Co potřebujeme

Proč to potřebujeme

Roušky jsou dnes nezbytné pro všechny. To samozřejmě platí i pro lidi bez domova a další naše klienty, kterým je poskytujeme v našich službách i ve spolupráci s Městskou policií.  Snažíme se také co nejvíce omezit pohyb lidí bez domova po městě, a zajistit pro ně dlouhodobější zázemí v našich službách. Nevíme, jak dlouho může tato krizová situace trvat a proto potřebujeme získat trvanlivé potraviny, které jim budeme moci v zařízeních nebo v terénu poskytnout.

Všechen darovaný materiál rozdělíme klientům a zaměstnancům v našich službách a také budeme tvořit krizové balíčky pro lidi bez domova. Primárně podpoříte služby

Ostravě, ale můžeme přerozdělit také v Opavě, Havířově, Krnově, Kopřivnici,

Frýdku – Místku, Frenštátě pod Radhoštěm a Bohumíně.

S dotazy, prosím kontaktujte naše koordinátory:

Lenka Maděrová, M: 777 497 003, E: lenka.maderova@armadaspasy.cz

Alena Válková, M: 777 497 004, E: alena.valkova@armadaspasy.cz

SBĚRNÉ MÍSTO OC FUTURUM OSTRAVA VEDLE INFOSTÁNKU TESCO


Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share