Akce centra

Peugeot emotion day

23.5.2019


Dne 8. 6. 2019 budete mít u nás na parkovišti u OC Futurum Ostrava jedinečnou možnost otestovat osobní vozy Peugeot, a to včetně posledních novinek společnosti. Připraveny pro Vás budou nejen oblíbené vozy SUV, ale i praktický rodinný Rifter. Milovníky moderního designu osloví Peugeot 508, na roadshow navíc bude možné vyzkoušet v předpremiéře také 508 SW. K otestování bude k dispozici celkem 11 modelů Peugeot. Pro inspiraci na léto si budete moci prohlédnout kempinkovou úpravu modelů Peugeot Expert Combi a Peugeot Rifter se střešním stanem.

V rámci akce navíc získáte voucher na nákup dětské autosedačky v hodnotě 10 000 Kč platný při koupi vozu do 31. července 2019.

Kromě testovacích vozů čeká na účastníky akce doprovodný program pro děti ve formě skákacího hradu, obřích omalovánek nebo fotografování s maskotem lva. Pro dospělé je připravena soutěž o střešní stan, fotoaparát Nikon nebo dětskou autosedačku.

Po celý den bude zajištěno občerstvení ve formě čerstvých palačinek (sladké, slané i bezlepkové), zmrzliny, kávy a vody.

Máte-li zájem o zkušební jízdu a chcete si zarezervovat konkrétní termín, můžete tak učinit na webových stránkách www.peugeotemotionday.cz

Peugeot emotion day

Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share