Akce centra

Předvánoční akce v OC Futurum

Milí zákazníci,

chceme, aby se vám u nás OC Futurum Ostrava hezky nakupovalo a zabavily se při tom i vaše děti. Na období adventu jsme proto připravili několik akcí, které vám zpříjemní předvánoční čas. Podívejte se, co vše na vás v následujících týdnech čeká. Je toho opravdu hodně a my se těšíme na vaši návštěvu.

Mikuláš (5. prosince) 15:00 – 18:00

Nákupní galerií procházejí Mikuláš, anděl a čert a pro hodné děti mají nachystané perníčky, které rozdávají za básničku nebo písničku. Připravili jsme také soutěžní mikulášskou stezku, kdy bude mít každé dítě soutěžní kartičku a za splnění úkolů na čtyřech stanovištích získá sladkou odměnu. Dětem s úkoly pomohou naše hostesky. Děti čeká „výlov kaprů“, nebeské pexeso, hašení pekelného plamene nebo skákání v čertovském pytli.

Čerti a andělé v OC Futurum (8.–9. prosince) 15:00 – 18:00

Vypravte se v sobotu do Světa čertů nebo v neděli prozkoumejte Svět andělů. Oba dny budou plné soutěží, pohádek a zábavy pro děti na interaktivních stanovištích, kde si s našimi hosteskami zahrají třeba čertovské pexeso a pekelný mariáš, vyperou andělská roucha nebo si vyzkoušejí zdobení vánočního stromečku. A jestli hledáte tip, co dětem koupit k Vánocům, pomůže vám Ježíškova pošta, kde si budou děti moci napsat Ježíškovi o dárek.

Vánoční tradice (16. prosince) 15:00 – 18:00

O stříbrné neděli ožijí v OC Futurum vánoční zvyky a dobová řemesla. Na děti opět čekají interaktivní soutěžní stanoviště a dílničky, kde si budou moci vyrobit například vánoční ozdoby nebo přání pro příbuzné a kamarády. Centrem budou také procházet zpívající koledníci, ponocný a atmosféru podtrhne vystoupení kapely, která má celý repertoár složený z českých i zahraničních vánočních písní.


Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share