Informace k rekonstrukci obchodní galerie

Akce centra

Slavíme 17. narozeniny

Den našlapaný slevami, sladkostmi a zábavou.

Mlsáme a slavíme v OC FUTURUM Ostrava

V pátek 19. května se v obchodním domě FUTURUM slaví 17. narozeniny. Více než 50 obchodů připravuje slevy a mnoho dalších dárků v podobě sladké odměny a jiných příjemných aktivit. Den přímo zrozený pro ty, co si chtějí zamlsat a zavzpomínat.

V pozoru budou kosmetické vizážistky a poradci, kteří vás nalíčí, a vysvětlí, jak pečovat o svou pleť a ruce. K službě patří rada ohledně typologie pleti a tipů na líčení. Navštivte Yves Rocher, Manufakturu, Marionnaund.

Kromě balonkové výzdoby po celém obchodním centru si můžete také zavzpomínat na naší malé výstavě, kde naleznete, co zde bylo před stavbou OC FUTURUM, jak vypadalo samotné otevření a spousty jiných fotografií a článků z novin.

V každém obchodě máme pro zákazníci při nákupu sladký dárek v podobě makronky.

V 15:10 hodin bude slavnostní předání šeků pro ADRU

Od 16 hod. před KFC bude vystavený obří dort v přesné kopii obchodního centra FUTURUM.

V 17:00 hod. bude slavnostní krájení dortu a ochutnávka pro všechny přítomné.

Od 14:30 bude program začínat dílničkami pro děti a od 15 hodin se již rozběhne do plného proudu, vystoupí zde ostravské taneční skupiny Akcent, Trend, Shahnaz orientální tance, mažoretky KROKODÝL, Dance studio LIKE, dětské pěvecké hvězdy Isabela Jati, Valerie Kaňová, Adéla Demlová.

Těšíme se na Vás

Akční nabídku si pro Vás nachystaly např. tyto obchody:

Tchibo, Subway, Meatfly, McDonald’s, Baťa, Klenoty Aurum, CCC, A3Sport, H&M, New Yorker, Klier, Setos, Exe Jeans, Hannah, Ciao di MaxTara, Vitaland, Yves Rocher, Route66, Blažek, TIMEOUT+KVL, LEE COOPER, Marimoda, Erotic City


Zpět

Sdílejte tento článek
facebook share